• Relacje z realizacji projektu "Ogród sensoryczny"

Podsumowanie projektu ,, Ogród sensoryczny” realizowanego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Materiał przygotowany przez Rega TV.

#NIW

sfinansowano ze środków Narodowy Instytut Wolności- Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków #NOWEFIO, Komitet do spraw Pożytku Publicznego

/Anna Brączyk, Joanna Mikułko/

10 października miało miejsce wielkie otwarcie ogrodu sensorycznego. Oficjalnego przecięcia wstęgi dokonała Pani Wiceburmistrz Miasta Świdwin Beata Ociepa, Pani Dyrektor Magdalena Bujakowska oraz Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Dwójki Pani Renata Tomal.

Uczniowie, wolontariusze i wychowankowie z Młodzieżowego Ośrodka w Rzepczynie dali od siebie to, co mieli najcenniejsze – czas, zaangażowanie, pomysły. Gdyby nie wspólna praca, nasz cel nie zostałby osiągnięty.

Z niecierpliwością czekamy na wiosnę, aby w pełni poznawać i odkrywać wspaniały świat naszego szkolnego ogródka. Dziękujemy każdemu, kto przyczynił się do powstania tego wspaniałego miejsca.

#NIW

Z ogromną radością informujemy, że w ramach projektu ,, Ogród sensoryczny " powstała strefa relaksu i wypoczynku! /Anna Brączyk/

​​​​​

W ramach realizacji projektu ,, Ogród sensoryczny” odbyło się szkolenie dla nauczycieli PSP z OI nr 2 w Świdwinie. Szkolenie miało na celu przekazanie umiejętności dostosowania stylu i metod pracy, ze szczególnym uwzględnieniem ścieżki sensorycznej.

/Anna Brączyk/

Dwójkowi uczniowie i wolontariusze z dużym zaangażowaniem włączyli się w przygotowanie ścieżki sensorycznej. Dzięki współpracy i pomysłowości uczniów prace związane z jej wykonaniem dobiegły końca.  Już niebawem nastąpi wielkie otwarcie ,, Ogródka sensorycznego"

„Projekt współfinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030”.

#NOWEFIO #NIW

sfinansowano ze środków Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków #NOWEFIOKomitet do spraw Pożytku Publicznego

/Anna Brączyk, Joanna Mikułko/

Ogród sensoryczny - Kolejne działania za nami- realizacja projektu nabiera na sile!!!

#NIW

W ramach realizacji projektu zostało wybrane miejsce, w którym powstanie nasz ,,Ogród sensoryczny”. Wolontariusze wraz z wychowankami Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Jana Pawła II w Rzepczynie przygotowali miejsce do stworzenia ścieżki sensorycznej. Obecnie trwają prace nad wykonaniem ścieżki i modułami sensorycznymi. Efekty już wkrótce!

/Anna Brączyk/