• Poćwicz z psychologiem

• 17.06.2020 19:44
        • Ćwiczenie relaksacyjno – koncentrujące

Dziś proponuję Wam ćwiczenie  (niektórzy pewnie je wykonywali – ale warto sobie przypomnieć) , które można wykorzystać zarówno wtedy  , kiedy czujecie potrzebę  obniżenia poziomu  stresem , ale także i wówczas , gdy chcecie poprawić swoją koncentrację.
        • GIMNASTYKA Z PSYCHOLOGIEM  Z PRZYMRUŻENIEM OKA
        • GIMNASTYKA Z PSYCHOLOGIEM Z PRZYMRUŻENIEM OKA

• 17.06.2020 19:37
        • Dziś proponuję zabawy i testy „na wesoło” zaczerpnięte z portalu ADONAI.PL , gdzie znajdziecie jeszcze więcej ciekawych zagadek , testów z  przymrużeniem oka oraz quizów i rebusów. Zapraszam do zabawy J
          Joanna Tatys

• Poćwicz z psychologiem

• 14.05.2020 16:59
        • „WIDZĘ CIĘ…”

Przez jeden dzień dziecko obserwuje rodzica a rodzic dziecko pod kątem:

- jakie uczucia i w jakich sytuacjach zaobserwowałeś u rodzica/dziecka

- jakich najczęściej słów używał/o rodzic /dziecko

Wieczorem porozmawiajcie o tym, podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.

Może coś Was zaskoczyło ? Było to trudne czy łatwe zadanie?

Jeśli macie ochotę podzielcie się ze mną swoimi spostrzeżeniami ...

• Muzykoterapia - domowa apteczka muzyczna

• 26.04.2020 20:06
        • Któż z nas nie chciałby poczuć się lepiej? Idealnym sposobem na poprawę swojego samopoczucia i stanu zdrowia byłoby wykorzystanie własnego potencjału wiedzy, a także dobrej znajomości swoich własnych preferencji.
          Niewielu z nas ma świadomość tego, jak bardzo sami możemy wpływać na stan swojego zdrowia. Jak łatwo możemy sobie pomagać. Jest bowiem pewne uniwersalne lekarstwo, które nie ma terminu przydatności. Co ciekawsze, to sprawdzone lekarstwo działa na wiele dolegliwości, nie ma określonego sposobu dozowania, nie ma przeciwwskazań ani ograniczeń wiekowych.
        • Wychowanie plastyczne

• 26.04.2020 20:04
        • Wychowanie plastyczne w wielu dziecięcym stanowi fundamentalną podstawę w prawidłowym funkcjonowaniu dziecka w środowisku rodzinnym, rówieśniczym oraz szkolnym, jest również nieodzownym  czynnikiem prawidłowego i harmonijnego rozwoju.