• 22.03.2023 17:15
      • Informujemy, iż w roku szkolnym 2022/2023 opieka wakacyjna w dyżurujących szkołach i  przedszkolach publicznych prowadzonych przez Miasto Świdwin organizowana będzie według poniższego harmonogramu.

1. W LIPCU 2023 roku czynne będą:
        • Przedszkole Publiczne nr 2
        • Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2

1. W SIERPNIU 2023 roku czynne będą:
        • Przedszkole Publiczne nr 1
        • Publiczna Szkoła Podstawowa  nr 1

Zasady zgłaszania i terminy składania wniosków o przyjęcie dziecka na wakacyjny dyżur podają do wiadomości dyrektorzy wszystkich szkół i przedszkoli. Oni też udzielają szczegółowych informacji w tym zakresie.

Szkoła i przedszkole macierzyste zbiera od rodziców wnioski o przyjęcie na dyżur wakacyjny (do 31 maja) i przekazuje je do odpowiedniej placówki pełniącej dyżur do 10 czerwca 2023 r. – wnioski do pobrania w placówce.

W okresie dyżurów wakacyjnych przyjmowane będą dzieci, których rodzice pracują.

W tym celu rodzice powinni przedstawić zaświadczenie z zakładu pracy o zatrudnieniu i niekorzystaniu z urlopu wypoczynkowego w okresie uczęszczania dziecka do przedszkola dyżurującego.