• Warsztaty "Wystąpienia publiczne"

26.11.2021 21:54

W ramach grantu ,,Z odwagą w świat!" odbyły się warsztaty i szkolenia dla uczniów w zakresie wystąpień publicznych.
        więcej zdjęć: https://sp2swidwin.edupage.org/album/#gallery/417

#NIW #NOWEFIO

• Jesteśmy!- Zajęcia rewalidacyjne

08.10.2021 16:39

W ramach zajęć rewalidacyjnych zorganizowano warsztaty kulinarne. Poznaliśmy tajemniczą recepturę na gofry, wspólnie wykonaliśmy ciasto i przystąpiliśmy do wypiekania.

• Alpakoterapia – Sosnowe Wzgórza

30.09.2021 18:27

W sobotę 18.09.2021r., w ramach projektu „Jesteśmy!” odbyła się,  jednodniowa wycieczka autokarowa dla uczestników projektu oraz Rodziców. Odwiedziliśmy cudowne Alpaki na Sosnowych Wzgórzach, które karmiliśmy i przytulaliśmy. Gospodarze przywitali nas drożdżówką prosto z pieca, smakołykami oraz ciepłą kawką i herbatką. Na Sosnowych Wzgórzach czekało na nas mnóstwo atrakcji: przejażdżka traktorem z Wujkiem Władkiem, pokaz Mima Maksa, sesja zdjęciowa z  Papugą Fredkiem, przejazd tyrolką, most linowy, karmienie królików, spacer z kozami oraz relaks w hamakach.
      • Projekt ,,Jesteśmy!" -Dogoterapia

16.09.2021 19:44

W ubiegłym tygodniu w ramach projektu „Jesteśmy!”, odbyły się pierwsze zajęcia z dogoterapii. W murach naszej szkoły gościliśmy psią księżniczkę Lailę  rasy Cavalier King Charles Spaniel. Z pewnością Uczestnicy projektu „Jesteśmy!”,  nie mogą doczekać się kolejnych zajęć!