• Konkurs recytatorski "Ptaszki"

• 07.04.2019 11:40
        • 12 marca odbyły się eliminacje do recytatorskiego konkursu powiatowego „Ptaszki”. Tegorocznym hasłem konkursu było „Najpiękniejsze utwory polskiej literatury”.  Dzieciom, wychowawcom oraz ich rodzicom, którzy przygotowali dzieci do konkursu serdecznie gratulujemy. Pozostałym uczestnikom oraz ich wychowawcom i rodzicom serdecznie dziękujemy.
        • Przedszkole Małych Odkrywców

• 07.04.2019 11:42
        • Jest rzeczą oczywistą, że edukacja przyrodnicza pełni niezwykle ważną rolę w wychowaniu przedszkolnym. Przebywanie na świeżym powietrzu (spacery, wycieczki, gry) wpływa pozytywnie na stan zdrowia dziecka, rozwój sprawności fizycznej, ale też rozwija kreatywność dzieci. Edukacja przyrodnicza to także zajęcia, podczas których dziecko może uczestniczyć w różnego rodzaju eksperymentach, doświadczeniach czy obserwacjach. Stwarzają one doskonałą okazję, aby zaszczepić w dzieciach chęć odkrywania świata

• Przedszkole Małych Odkrywców

• 07.04.2019 11:41
        • Nasza szkoła bierze udziała w projekcie, którego celem jest rozbudzanie ciekawości świata i chęci aktywnego poznawania przyrody, rozwijanie wrażliwości przyrodniczej i ekologicznej, kształtowanie umiejętności prawidłowego prowadzenia eksperymentów i obserwacji oraz kształtowanie postaw proekologicznych wśród przedszkolaków.
          Już niebawem ukaże sie galeria.....
        • Przedszkolaki świętują Dzień Babci i Dziadka

• 25.02.2019 10:48
        • "W świecie zwyczajnych, ludzkich spraw

Każdy gdzieś pędzi, każdy gna.

Tam niezwykłą wartość w sobie ma

Babcia z dziadkiem, a ja kocham ich co dnia.

Powiedz babciu, powiedz dziadku, powiedz mi,

Kto za Wami tęskni i kto o Was śni..."