• Serdecznie witamy Dzieci, Rodziców i wszystkich Przyjaciół Naszego Przedszkola w nowym roku szkolnym.

• 10.10.2018 22:36
        • W związku z rozpoczęciem roku szkolnego wszystkim Naszym podopiecznym życzymy samych sukcesów, nawiązania nowych przyjaźni i tylko radosnych chwil. Niech nauka poprzez zabawę sprawia Wam dużo radości, a przedszkole niech stanie się drugim domem, do którego będziecie przychodzić z ochotą i ogromnym uśmiechem na twarzy.
          Rodzicom życzymy, aby byli dumni z postępów swoich pociech oraz satysfakcji z programu Naszego Przedszkola.
        • PIKNIK RODZINNY

• 10.10.2018 22:36
        • 25 maja 2018 roku odbył się w naszej szkole wiosenny festyn rodzinny. W tym roku przebiegał pod hasłem: „RYCERZE I KSIĘŻNICZKI W DWÓJKOWYM GRODZIE”. Dodatkowym przesłaniem było motto umieszczone na banerze witającym przybyłych: „RODZINA-W NIEJ WSZYSTKO SIĘ ZACZYNA”.
        • Dinek walczy z dymem

• 20.05.2018 23:52
        • Realizacja Programu antynikotynowego ,,Czyste powietrze wokół nas”

Ponieważ palą starsi koledzy, rodzeństwo, rodzice edukacja antynikotynowa staje się niezbędnym elementem wychowania społecznego, szczególnie, gdy weźmiemy pod uwagę zjawisko biernego palenia. W związku z akcją przedszkolaki z całego powiatu uczestniczyły w pochodzie zorganizowanym 18 maja, którego trasa przebiegała głównymi ulicami Świdwina. Dzieci przy pomocy opiekunów przygotowały transparenty antynikotynowe. W czasie pochodu rozdawano ulotki i śpiewano piosenki razem z Dinkiem.
        • Europrzedszkoliada

• 10.10.2018 22:36
        • W hali sportowej przy ul. 3 Marca w Świdwinie odbyła się kolejna edycja Europrzedszkoliady. Imprezę zorganizowało Niepubliczne Anglojęzyczne Przedszkole "Happy Days". Przedszkolaki ze Świdwina wzięły udział w sprawdzianie wiedzy o Unii Europejskiej. Po krótkich przygotowaniach dzieci wykonały przydzielone im zadania.  Najmłodsi mieli również okazję obejrzeć krótki film przygotowany specjalnie dla nich przez ich rówieśników z europejskiego kraju.  Sądząc po zadowolonych minach uczestników Europrzedszkoliady, taka forma edukacji bardzo przypadła im do gustu. Europrzedszkoliado, do zobaczenia za rok.