• Święto Dyni

• 17.01.2019 18:31
        • Dynia to bardzo zdrowe, urodziwe, wdzięczne i łatwe do współpracy warzywo – przekonały się o tym Nasze przedszkolaki w poniedziałek 30 października, w czasie obchodów ŚWIĘTA DYNI. Wśród dzieci ubranych na pomarańczowo, można było poczuć się jak na dyniowej grządce.

• AKCJA „SPRZĄTANIE ŚWIATA”

• 10.10.2018 22:36
        • Tradycyjnie co roku włączamy się z dziećmi do akcji "Sprzątania Świata", by od najmłodszych lat uczyć zasad dbania o środowisko.  Najmłodsze dzieci z chęcią i radością włączyły się do akcji by posprzątać "naszą Ziemię". Dzieci zbierały śmieci w okolicy Szkoły. Akcja odbyła się w formie zabawy , dziecidowiedziały się, że należy dbać o przyrodę, chronić ją, by korzystać z jej uroków. Jeśli świat będzie czysty - zdrowa będzie żywność, powietrze, woda. To wpajamy maluchom od najmłodszych lat.