• Przedstawienie grupy 0 e Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

• 10.10.2018 22:37
        • W kwietniu do świata bajek zabrała nas grupa 0e, która pod kierunkiem Pani Iwonki Adamowicz przedstawiła Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków. Wspaniale odegrane role dopełniły piękne stroje i cudna dekoracja. Koledzy i koleżanki z inych grup docenili swoich zdolnych rówieśników gromkimi brawami. Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci.
        • Teatrzyk- Przygody Koziołka Matołka

• 10.10.2018 22:37
        • W dniu 10. kwietnia wszystkie grupy przedszkolne udały się na teatrzyk do Zamku Joannitów w Świdwinie. Przedstawienie obfitowało w barwne przygody, zabawne sytuacje i przebojową muzykę – czyniąc spektakl atrakcyjnym nie tylko dla najmłodszych. Koziołek przemierzał świat szukając swego miejsca na ziemi, odwiedził egzotyczne kraje, przeżyjł emocjonujące
          i pouczające przygody. Na szczeście wyszedł cało z każdej opresji i w chwale powrócił do Pacanowa, odnajdując "całkiem blisko" to, co dla niego najlepsze.
        • Konkurs Ptaszki

• 05.04.2018 10:32
        • 13 marca w auli naszej szkoły odbyły się przedszkolne eliminacje do etapu powiatowego Konkursu Recytatorskiego "Ptaszki". Przewodnie hasło tegorocznego konkursu to:   "W zdrowym ciele, zdrowy duch". Komisja
          w składzie: Pani Małgorzata Wolewicz, Anna Brączyk, Monika Wieczorek, oceniała przedszkolaków w dwu kategoriach: "pięciolatki"i "sześciolatki".