• Nowy rok szkolny 2022/23

• Rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 1-8 oraz grup zerowych odbędzie się 1 września 2022r. o godz. 9.00 w auli szkolnej.

Msza święta na rozpoczęcie roku o godz. 8.00 w kościele pw. św. Michała Archanioła.

Zapraszamy!

foto: https://tiny.pl/wm1xj

• Organizujemy nowy rok szkolny

• Zanim rok szkolny się rozpocznie, nauczyciele pracują już "pełną parą".

Dzisiejsze posiedzenie było bardzo efektywne.

Pod przewodnictwem dyrektora i scrum masterów wypracowano wiele ciekawych rozwiązań pod względem organizacyjnym, metodycznym... /Magdalena Bujakowska/

• Szkolenie dla scrum masterów

• Z nowym rokiem szkolnym - nowe rozwiązania z Instytutem Zwinnej Edukacji.

W naszym mieście odbyło się szkolenie scrum masterów ze wszystkich szkół.

Z Dwójki z zaangażowaniem swoje kompetencje podnosiły Panie:

Patrycja Wolewicz, Wioletta Ogińska, Jolanta Soboniak, Magdalena Kantyka i Martyna Holler - Prokopiuk.

Dzięki innowacyjnej pracy naszej rady pedagogicznej:

• przejrzyściej będzie można zaplanować w sposób doświadczalny i praktyczny nauczanie blokowo - projektowe,
            • wypracowana dokumentacja będzie spójna z misją i wizją szkoły, a także będzie adekwatna do potrzeb odbiorców,
            • holistyczny sposób nauczania stanie się u nas normą,
            • nauczyciel będzie osobą wspierającą rozwój ucznia, będzie jego partnerem w procesie poznawania,
            • codzienna nauka będzie dla uczniów procesem twórczego działania, wzajemnej współpracy i dobrej komunikacji.

/Magdalena Bujakowska/ foto: Instytut Zwinnej Edukacji

• Erasmus+ Mobilność Kadry

• U progu nowego roku szkolnego nadszedł czas podsumowań wakacyjnych działań. Dla wielu był to bardzo gorący i aktywny czas wypoczynkowo-szkoleniowy, podczas którego nasi nauczyciele w ramach programu Erasmus + Mobilność Kadry mieli okazję podnieść swoje umiejętności językowe, dydaktyczne oraz czynnie wypocząć. Londyn w tym przypadku sprawdził się wyśmienicie!

Keep Calm and Do London!

🇬🇧 The idea of studying and living abroad is still on the top of our professional development and having fun. This time the next part of the Erasmus + Program took place in full summer London. Our teachers really felt they belonged there. Once again they made a decision and they do not regret it.

#Erasmus  #stgilesLondonHighgate  #LSILondon

/Marlena Kaunecka/