• Rekrutacja 2024/2025

1. Zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Miasta Świdwin  w dniach 11 – 22 marca 2024 r. odbędą się zapisy do:
            • oddziałów przedszkolnych dzieci urodzonych w 2018 r. w celu odbycia rocznego przygotowania przedszkolnego.
            • do klasy pierwszej dzieci urodzonych w 2017 r. zamieszkałych w obwodzie PSPz OI nr 2 w Świdwinie.

W przypadku wolnych miejsc wnioski mogą również składać rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły.

2. Druki wniosków można otrzymać w sekretariacie szkoły lub pobrać  ze szkolnej  strony  internetowej  https://sp2swidwin.edupage.org/ w zakładce: REKRUTACJA 2024/2025

3. Wypełniony wniosek należy złożyć  w sekretariacie szkoły od dnia 11 marca w godz.7:00 – 15.00 lub przesłać  na adres mailowy szkoły:    sp2swidwin@op.pl

4. Proszę o zabranie do wglądu dokumentu  potwierdzającego  tożsamość dziecka (np.  akt urodzenia  dziecka, dowód osobisty, paszport).

5. W przypadku wniosku składanego mailowo, proszę załączyć skany ww dokumentów.

Magdalena Bujakowska  Dyrektor PSPz OI nr 2 w Świdwinie